Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Vorteks

Vorteks TGN Classic

Vorteks TGN Classic

  • Vorteks TGN Classic
  • Vorteks TGN Classic
  • Vorteks TGN Classic

Vorteks TGN Classic

Opis produktu Vorteks TGN Classic

Japońskie haki na węgiel chemicznie łączą się z materiałem nieprzylepnym z politetrafluoroetylenu. Pudełka z 10 haczykami.

Teraz możesz złożć zamówienie bez konieczności wychodzenia z domu w waveinn, sklepie internetowym specjalizującym się w produktach zeglarstwo-wedkarstwo. Chcemy, abyś spędzał czas w sposób niepowtarzalny i dlatego oferujemy największy wybór Haki, produktów Vorteks. Dowiedz się więcej o produktach zeglarstwo-wedkarstwo. Vorteks TGN Classic zaprojektowany został by zapewnić pełen komfort podczas wykonywania swojego ulubionego sportu lub codziennych czynności.

Cechy Vorteks TGN Classic

Rodzaje haków
Kolor

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij